HAKKIMIZDA

 

 

Lingus Tercüme ve Dil Hizmetleri, Türkiye’de son yıllarda yaşanan gelişmelere paralel olarak kişi ve kuruluşlarımızın her geçen gün daha da globalleşen dünyada yeni pazarlara açılmalarına destek olmak için her tür metin, doküman çevirisi ve sözlü tercüme konusunda hizmet vermek hedefiyle kurulmuştur.

Yeminli Tercüme konusunda uzman olan büromuz, “Dünyayı Dil'e Getiriyoruz” sloganı ile, tüm dillerde müşterilerine çeviri hizmeti sunmaktadır. Farklı alanlarda faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaç duydukları çeviri ihtiyaçlarını, alanlarında uzman çevirmenlerimiz ile karşılamakta, profesyonel iş yönetim anlayışına sahip ekibimiz ile yüksek kalitede tercüme çözümleri sunmayı ilke edinmektedir. 

Bütün dünya dillerinden Türkçe’ye ve Türkçe’den bu dillere geniş uzman kadrosuyla; çapraz çeviri, yazılı (Medikal, Teknik, Hukuki, Akademik vb alanlarda), sözlü (Ardıl ve Simultane tercüme), deşifre hizmetleri ve redaksiyon hizmetlerini teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çalıştığımız sektörlere yönelik yenilikçi çözümler sunmakta ve müşterilerimize ait belge ve dokümanların kesin bir gizlilik esasını dikkate alarak, güvenilir hizmet vermektedir. 

Geniş bir yelpazede uzmanlık sahibi ve kaliteli çevirmenleri bünyesinde toplarken, diğer taraftan saygın üniversitelerin mütercim-tercümanlık yada filoloji bölümlerinden mezun, mesleki alanda kendini ispatlamış yeminli tercümanlarıyla da değerli müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmeti sunmanın haklı gururunu ve onurunu da taşımaktadır. 

Konfüçyüs’ün "Kelimelerin gücünü anlamadan, insanların gücünü anlayamazsınız…" felsefesini benimseyerek, gerekli durumlarda müşterilerimizin bize vermiş olduğu çevirilerin, metnin gerektirdiği nitelikleri taşıyıp taşımadığını ikinci bir tercüman tarafından kontrol etmekte ve müşterilerimizin gramer, morfoloji ve sentaks bakımından mükemmel, içeriği nitelikleri açısından güvenilir ve yüksek kalitede çeviri hizmeti sunmayı kendisine hedef belirlemiştir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir